تخفیف شب یلدا
تزریق چربی
تزریق بوتاکس
کاشت موی طبیعی
لاغری موضعی
کاشت ابرو

کاشت موی طبیعی

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و . . . را داغ کرده است.

کاشت ابرو

ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک سمّ است، قویترین سمی که بشر تاکنون شناخته است. چنانچه فقط یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن شود انسان را میکشد. این سمّ میتواند تمام ماهیچههای ارادی و غیر ارادی را فلج کند ولی از این خاصیت امروزه برای . . .

درمان چروک های لب بالا

پدیدارشدن چین وچروک ها روی لب فوقانی، خوشایند نیست؛ چرا که بیانگر فرسودگی، سالخوردگی و یا پیریزودرس میباشد. این عارضه ازاینرو بیشتر اهمیت پیدامیکند که بهطورعمده در نزد زنان، چینوچروکهای لب فوقانی نمایانتر میباشد.
دلایل متعددی در ایجاد زودرس و ناخوشایند چینوچروکهای لب فوقانی دخیل هستند که مهمترین آنها، سهعامل: فوتوتیپ یک و دو، شیوه زندگی (درمعرض مستمر و شدید آفتاب بودن، سیگار و...) و سالمندی و پیری میباشند.
در فوتوتیپهای یک و دو که دارای پوستی شفاف، سفید و لطیف میباشند، باگذشت زمان، کشیدن سیگار، میانسالی و ورود به یائسگی، این چین و چروکها نامطلوب و آزاردهنده زودتر و نمایانتر از افراد دارای فوتوتیپ پوستی سه و چهار ظاهرمیشوند.

انواع چین و چروک در لب فوقانی:

۱ـ چین و چروکهای فعال یا Dynamic :
همانگونه که از نامشان نیز مشخص است، بههنگام تحرک و فعالیت لبها در صحبتکردن، خندیدن، عصبانیت، سیگارکشیدن و یا بوسیدن، این نوع از چینوچروکها در لبفوقانی ظاهرگشته و پساز اتمام آن حالت، بهطور طبیعی چینوچروکها نیز محومیگردند.
در دهه چهارم سن، این چروکهای فعال بیشتر نمایانشده و بتدریج با بالارفتن سن و ادامه این اسپاسمهای مکرر، به نوع ثابت تبدیلمیگردند.

۲ـ چین و چروکهای ثابت یا Static :
باگذشت زمان و افزایش سن و تکرار بیش از پنجاههزار بار اسپاسم عضلات در میمیک صورت، چین و چروکهای فعال، گذرا و محوشونده، آرامآرام آثار خود را روی پوست گذارده و خطوطی عمودی ابتدا ظریف و سپس عمیق و ثابت و ماندگار روی لبفوقانی ظاهرمیشوند.


آدرس مطب : اصفهان ، خانه اصفهان ، میدان نگهبانی ، ساختمان خاطره ، طبقه دوم
تلفن : 33292300 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :